Tip: Bekijk onze nieuwe model top down bottom up (kiep-kantel ramen) hier
Deze plisségordijnen zijn speciaal gemaakt voor kiepkantelramen, zowel voor houten als kunststof als aluminium kozijnen. De plissegordijnen zorgen niet alleen voor veel privacy maar ook voor veel sfeer. Met de keuze voor het ophangsysteem bepaalt u zelf hoeveel licht u binnen laat. De plissegordijnen worden geleverd met een apart bevestigingssysteem (zeer eenvoudig zelf te monteren). Onze plissegordijnen premium zijn van de hoogste kwaliteit. Keuze uit veel mooie stoffen / kleuren. Zelf online samenstellen naar wens. Bekijk alle opties hieronder.
Geef aan hoe u heeft gemeten?In centimeter (CM) of millimeter (MM) > 1 CM is 10 MM (1400 is bijvoorbeeld 140 CM)Gebruik millimeter voor maximale nauwkeurigheid
Op de dag
Geef hier de gewenste hoogte op. Voor onze uitgebreide inmeethandleiding kijk onderaan de pagina onder de TAB inmeten.
Kindveilig / Montagehoogte (Lengte ketting of koord)
Vult u WEL een montage hoogte in, dan is de formule als volgt: Montage hoogte -/- 155 CM = ketting of koord lengte
Voorbeeld: U vult 400 CM montage hoogte in. Dan wordt de ketting/koord lengte = 400 CM -/-155 CM = 245 CM. Let op: Vult u NIET een montage hoogte in, dan wordt de ketting/koord lengte standaard 2/3 van de producthoogte, dit is de kindveilige hoogte. Voorbeeld: U vult 200 CM product hoogte in. Dan wordt de ketting/koord lengte 130 CM.
Let op: Vul hier de montagehoogte in centimeters in. Dit is de hoogte gemeten vanaf het montagepunt tot de vloer.
Aan de hand van deze hoogte zorgen wij ervoor dat je product kindveilig wordt uitgevoerd. De bediening zal altijd 150 cm vanaf de vloer komen te hangen. Hierdoor voldoet het product aan de wetgeving rondom kindveilige raamdecoratie. Kiest u voor NEE dan zal
Wanneer u er voor kiest de montagehoogte NIET door te geven gaat u er volgens onze voorwaarden mee akkoord dat:
normaal/kiep/dak (plisse)
plisse type
In de dag:
De raambekleding komt tussen de kozijnen of muren
Op de dag:
De raambekleding valt over het kozijn of muur
U kunt kiezen voor de volgende bevestigingen:
Een bevestigingsklem is geschikt voor kiep/kantelramen met kunststof of aluminium kozijn. De steun heeft een klembereik van 15-24 mm en wordt bevestigd door om het kozijn te klemmen. Boren is dus niet nodig. De stof valt in het raam en de klemmen kunt u doordat deze aan koorden vast zit om het kozijn heen klemmen.Afmetingen bevestigingsklem:
•31 mm naar voren vanaf kozijn•25 mm totale hoogte•15 mm hoog achterklem (klem achter kozijn gaat 15 mm naar beneden)•19 mm breed
Let op: in sommige gevallen kunt u niet voor alle bevestigingen kiezen, dit heeft dan te maken met eerder gekozen opties.
Om het smartfitsysteem te bevestiging kunt u kiezen uit klemmen of een magneetstrip.
Let op: de klemmen moeten wel passen op uw glaslat, controleer dit van tevoren en raadpleeg hiervoor onze inmeethandleiding.
Let op: de magneetstrip is niet geschikt voor een schuine glaslat, deze moet wel in een hoek van 90 graden staan.
Ten behoeve van de montage dient u de maat van de montagesteuntjes op te geven (MAX 40mm). Hiervoor moet u de sponningdiepte ofwel glaslatdiepte opmeten. Dit is de maat gemeten vanaf het glas tot aan de voorzijde van de glaslat (meestal tussen 18-24 mm). De maat van de montagesteuntjes is afhankelijk van de sponningdiepte.
Tip: bekijk meethandleiding voor meer meethulp
PLX bevestigingsklem
U kunt kiezen voor de systeemkleuren: Wit RAL 9016Ivoor RAL 9001Technisch zilverAntracietgrijs RAL 7016
U kunt kiezen uit een koord, ketting of handgreep.
Bij plissegordijnen voor koepel/plafond ramen kunt u kiezen uit handgreep bediening (eventueel met bedieningsstang) en elektrisch met een bedrade 24 volt Somfy motor inc schakelaar.
Let op: in sommige gevallen krijgt u maar 1 of 2 opties te zien qua bediening, dit heeft te maken dat de bediening niet mogelijk is met de door u gekozen opties.
Kies de gewenste kant voor de bediening
Keuze uit: links of rechtsBij de keuze voor elektrisch (indien mogelijk) is dit de kant van het snoer of het oplaadpunt.
Zijgeleiding staaldraadWanneer een product wordt gemonteerd op een plaats waar het wel eens tocht, kan het raadzaam zijn om te kiezen voor zijgeleiding in de vorm van staaldraad. Dit staaldraad zit aan de bovenkant vast aan het systeem en kunt u aan de onderkant monteren door middel van een voetje. De onderlat zit aan deze staaldraad bevestigd, waardoor het product netjes op zijn plaats blijft hangen.Zijgeleiding u-profielKies voor u-profielen voor extra verduistering. Minimaliseer kieren aan zijkanten. Bij deze keuze ontvangt u automatisch op maat gemaakte passende u-profielen. De u-profielen komen onder de cassette (en zijn dus altijd iets korter). Te weten opgegeven hoogte -/- hoogte cassette. U hoeft hier niets voor te doen. Volg de meethandleiding en de u-profielen worden altijd automatisch de juiste hoogte/maten geleverd.
Locatie van het product (waar komt het product te hangen). Als referentie voor u.Bijvoorbeeld: woonkamer, keuken, slaapkamer etc
Let op: kortingen automatisch toegepast (geldig tot zondag 23.59 uur)